Zapraszam Cię na bezpłatny webinar: Edukacja domowa w praktyce!

Czy wiesz, że Twoje dziecko nie musi chodzić do szkoły?

Już ponad 40 000 dzieci w Polsce uczy się w edukacji domowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy edukacja domowa może być drogą dla Ciebie i Twojego dziecka, zapraszamy cię na bezpłatny webinar o edukacji domowej w praktyce. 

👉 Jeśli edukacja domowa Cię kusi, ale masz wątpliwości,

👉 Jeśli edukacja pozaszkolna jest czymś, czego chcesz spróbować, ale nie wiesz, jak zacząć,

👉 Jeśli chcesz poszukać dla Twojego dziecka innego rozwiązania niż tradycyjna szkoła, ale nie wiesz, czy edukacja domowa może być drogą dla Twojej rodziny,

ten webinar jest dla Ciebie.

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wydawnictwo Element Sp. z o.o., Wincentego Pola, 16, 44-100 Gliwice, NIP 6312658830, REGON 363578098, KRS 0000576389 w celach związanych z realizacją webinaru na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych może być też podmiot, który jest operatorem systemu webinarowego na potrzeby przeprowadzenia wydarzenia zgodnie z informacjami na stronach producenta oprogramowania.

O nas

Prowadzimy wydawnictwo i wychowujemy czwórkę dzieci w edukacji domowej

Nazywam się Aleksander Baj i wspólnie z żoną prowadzimy Wydawnictwo Element. Od ponad dziecięciu lat wydajemy książki o nowych podejściach do edukacji.

Wychowujemy także czwórkę dzieci w edukacji domowej.

Nasze dzieci nie chodzą do szkoły w dużej mierze dlatego, że na swojej drodze spotkaliśmy takich autorów, jak Sir Ken Robinson, André Stern czy Marek Kaczmarzyk.

Podczas tego webinaru powiemy:

 

  • jak edukacja domowa wygląda w życiu rodziny w Polsce,
  • co możesz zrobić, by sprawdzić, czy edukacja domowa jest drogą dla Ciebie i Twojego dziecka,
  • jakie szanse i korzyści niesie ze sobą edukacja domowa,
  • jakie są blaski i cienie takiego rozwiązania,
  • co możesz zrobić, by pomóc dziecku rozwinąć jego najlepszy potencjał, nawet jeśli zdecydujesz się pozostać w tradycyjnej szkole.

Odpowiemy także na twoje pytania.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy edukacja domowa jest dla Ciebie, zapisz się na bezpłatny webinar!

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wydawnictwo Element Sp. z o.o., Wincentego Pola, 16, 44-100 Gliwice, NIP 6312658830, REGON 363578098, KRS 0000576389 w celach związanych z realizacją webinaru na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wydawnictwo Element Sp. z o.o., Wincentego Pola, 16, 44-100 Gliwice, NIP 6312658830, REGON 363578098, KRS 0000576389 w celach związanych z realizacją webinaru na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych może być też podmiot, który jest operatorem systemu webinarowego na potrzeby przeprowadzenia wydarzenia zgodnie z informacjami na stronach producenta oprogramowania.