Wydawnictwo Element

ul. W. Pola 16
44-100 Gliwice

Kontakt z wydawnictwem*:

ul. W. Pola 16
44-100 Gliwice
e-mail: biuro@wydawnictwoelement.pl

W sprawie zamówień

e-mail: zamowienia@wydawnictwoelement.pl

tel. 577 003 959

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wydawnictwo Element Sp. z o.o., Wincentego Pola, 16, 44-100 Gliwice NIP 6312658830, REGON 363578098 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”
* Wysyłając wiadomość na powyższe adresy mailowe lub korzystając z formularza kontaktowego jednocześnie oświadczają Państwo, że zapoznali się z Regulaminem i akceptują jego treść.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt

  zamówienia dla szkół i bibliotek

  Szanowni Państwo,

  wszystkie jednostki, które do opłacenia zamówienia potrzebują faktury VAT z wydłużonym terminem płatności, prosimy o składanie zamówień mailowo na adres: zamowienia@wydawnictwoelement.pl.

  Prosimy, aby wiadomość w tytule zawierała tekst: “Zamówienie [nazwa instytucji]”, a w treści:

  • ilość zamawianych tytułów,
  • dane nabywcy i odbiorcy do wystawienia faktury,
  • adres do wysyłki z numerem telefonu dla kuriera.

  Z poważaniem
  Wydawnictwo Element