Baj Example. Edukacja domowa, rodzicielstwo, rozwój – co z nas wyrośnie?

Jesteśmy Dominika i Aleksander Baj, prowadzimy wspólnie Wydawnictwo Element i od kilkunastu lat wydajemy książki, kursy oraz organizujemy wydarzenia dotyczące edukacji, rodzicielstwa i rozwoju.
Zapraszamy Cię do naszego podcastu Baj Example. Chcemy, żeby ten podcast pomógł Ci wychowywać dzieci w edukacji domowej, albo wybrać najlepszą drogę w edukacji dla Twojego dziecka, żeby pomógł Ci rozwijać jego talenty i mocne strony, a także żeby pomagał w tym Tobie. Dlatego, że nasze dzieci najlepiej uczą się na naszym przykładzie.
W tym podcaście znajdziesz konkretne wskazówki, porady ekspertów, częste błędy, prawdziwe historie. Chcemy pokazywać tutaj blaski i cienie edukacji domowej i nowych podejść do edukacji.
Chcemy także odpowiadać na wasze pytania.
Jeżeli jesteś rodzicem, którego edukacja domowa kusi, ale masz wątpliwości, albo jeżeli już zdecydowałeś się na edukację domową, albo inny rodzaj edukacji pozaszkolnej, jeżeli nie zgadzasz się z kierunkiem, w którym zmierza tradycyjna szkoła i szukasz innej drogi, jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak rozwijać talenty, pasje i mocne strony swoich dzieci i swoje, mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie

Posłuchaj nas

Słuchaj w Apple Podcasts
Słuchaj w Spotify

Odcinki